• dvd_header.png
  • fitclub_header.png
  • stott_header.png
  • stroje_header.png

Novinky na Váš email

Chcete zasílat aktuální informace včas? Nechte si zasílat náš newsletter.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kontakty

Valerie Peclová
Jírova 2201/21
Brno, 62800
e-mail: info@fitclubvalerie.cz
tel: 775 629 862
IČ: 67582915

SFbBox by smarthappybirthdaywishes.com

 

 

 

 

Pilates matwork

 

Kurzy pilates matwork props jsou určeny klientům, kteří chtějí progresi v tréninku svého těla. Cvičíme ve skupině se speciálními pomůckami - over ball, stability ball 40, toning ball - malý těžký míček , foam roller - válec, thera band - guma, bosu - balanční pomůcka, pilates ring - original pilates pomůcka ve tvaru kruhu. Využíváme korekcí ke správnému provedení cviků tak, aby docházelo k přesné svalové práci, bez pouhého napodobování. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, vždy se posunete dál. Možnost dotazů a diskuze, individuální přístup. Pro všechny věkové kategorie, ženy i muže, děti od 15 let. Zejména doporučujeme klientům, kteří touží po štíhlých, ale pevných svalech, potřebují protažení zkrácených svalových partií, mají bolesti zad, krční páteře, SI skloubení, po porodu, při inkontinenci.Aktivním sportovcům ( běh, fotbal, tenis apod . ) jako kompenzační cvičení. Pacientům s ukončenou rehabilitací ( po operacích zad, kloubů apod. ) , jako post-rehabilitaci. 

Do kurzu se přihlaste přes e mail. Místo budete mít rezervované po zaplacení ceny kurzu. Kurz má obvykle 10 lekcí, ale i 11, 13, 5 apod. Za omluvenou nepřítomnost máte nárok na náhradu v paralelně probíhajících kurzech. Kurzy otvíráme v září, v lednu a březnu. 

 

Skupinové lekce pilates matwork props  nabízí aktivní pohyb ve větší skupině klientů, kteří mohou přijít na tuto hodinu kdykoliv bez objednání nebo přihlašování. K dispozici jsou vám pomůcky jako je over ball, stability ball 40, thera band. Cvičení probíhá  dynamicky, bez korekcí. Jsou vhodné pro klienty s dobrou kondicí, bez omezení pohybového aparátu. Vstup na permanentku, info sekce Ceník.